Einduitslag

Dat was het dan: de eerste online Lithse Thuis-Blijf-Kwis. Het was een bijzondere avond vol stress in het begin toen de Lithse Kwis website er uitvloog toen iedereen gelijkertijd de vragen en antwoorden wilde zien. Gelukkig ging plan B via whatsapp wel soepel en hebben we de kwis goed kunnen afmaken.
Dank voor al jullie vele leuke reacties en foto’s. We zullen een selectie op de website plaatsen. Wij vonden het ook erg leuk om te organiseren!

Hieronder vind je de einduitslag. We feliciteren de top drie van vanavond:
1. Ruijs & co
2. LSB
3. Den Dijk Denkers
We nemen met de winnaars persoonlijk contact op.

Plus Kwakkenbos uit Lith: bedankt voor de geschonken prijzen !

Hieronder de eindstand van alle 7 ronden:

StandTeam NaamTeamNRPunt TotaalTijd Totaal
1Ruijs & co18664420
2LSB25643318
3Den dijk denkers5624089
4Es Gu Mar Schik Het8624107
5Krêk op tijd49614103
6Familie Wiegmans3603618
7QuaranToine & fam66604211
8De Quarantainekillers40604351
9Oijens “kwartet”34593287
10Maaskantje10593397
11Home Alone42593489
12Goed Zat & Co57593903
13Remmitskes7594311
14Graftakkek*tkersumis58583984
15Lopend Buffet51584203
16Hullies14584548
17Just Do Lith27573710
18Deux Chevaux 239574434
19Familie van Lith61574480
20Take The RISK30574606
21De Polderbuurtjes35574684
22Plusminus 5064563350
23De Os(s) jes13563921
24P.F.L Girls47564043
25De Passie Kwissers69564556
26De Krullen19553949
27Team Huispak60554125
28Van Der Heijden22554140
29Jeu De Boulle Le Shi Take53554450
30Jan Janssen en de kinderen4554646
31The Incredibles33554995
32De Houthakkers31544606
33Duvels Gemeintje17533625
34De Jongens28534197
35Nie De Slimste, Wél De Gezelligste!52524137
36Zooitje Bij De Meule50524144
37Fam. Leeijen12524258
38C. & Co44524411
39De dr willemkes56524438
40Team Zomers63524450
41De Feestbeesten21524584
42Kapelse Wiel, De Overkant36524715
43De Man54524744
44Huismussen16514198
45Kapelse wiel6514203
46Staying inside20514230
47Van Bergen En Co.43514253
48De Dozen32514550
49Familie T41514638
50De Millies En aanhang29503651
51Vrienden 2.024503781
52Wittewijveul 2.065504219
53Net In Lith23494305
54Deux chevaux15494363
55Kwistutnie9483410
56Loop48484213
57Gennipjes2484292
58De Veertjes46463680
59M&M70454118
60Kapelse Wiel 367443797
61T wilde westen37444239
62Bongies68444575
63RooijeRakkers11434000
64A-TEAM62434366
65De Bergjes45435134
66Oss & Co71424955
67Dijkgenoten1394851